Møt menneskene

Hvem gjør hva i Brødrene Thomassen Bygg AS

Våre ansatte

Klaus Østmark

Klaus Østmark

Tømrer / Prosjektansvarlig

  • 915 66 990
  • klaus@btb.as
Jørgen Wittusen

Jørgen Wittusen

Tømrer

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2012

Daniel Solli Dageid

Tømrer, HMS / KS ansvarlig

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2012

Daniel Andresen

Daniel Skaane Andresen

Tømrer

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2015

Håkon Thomassen

Håkon Thomassen

Daglig leder

  • 976 63 336
  • hakon@btb.as
Wiggo Hansen BTB

Wiggo Hansen

Hjelpearbeider / riggansvarlig

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2014

Jo Henrik Plesner

Jo Henrik Plesner

Tømrer

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2014

Jens Oddvar Trondsen

Regnskapssjef

  • 416 86 553
  • jens@btb.as
Fred Inge Thomassen BTB

Fred Inge Thomassen

Salgssjef / Prosjektutvikler

  • 996 27 575
  • fred@btb.as
Eivind Tukkensæter

Eivind Tukkensæter

Tømrerlærling

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2017

Thomas Fjerdingby

Thomas Fjerdingby

Tømrer / Prosjektansvarlig

  • 414 98 433
  • thomas@btb.as
Herman Fløgstad

Herman Fløgstad

Tømrer

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2017

Tobias Holtan

Tobias Holtan

Tømrerlærling

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2017

Endre Lindgaard

Endre Lindgaard

Tømrer, servicemann

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2015

Lars Rasvik

Lars Rasvik

Tømrer

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2016

Sølve Magnussen

Sølve Magnussen

Tømrerlærling

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2016

Monica Thomassen

Monica Thomassen​

Økonomisjef / Prosjektkoord.​

  • 917 44 975
  • monica@btb.as
Martin Løvvik

Martin Mittet Løvvik

Tømrer

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2013

Torjus Ugland

Torjus Ugland

Tømrerlærling

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2017

Martin Sorknes

Martin Sorknes

Tømrer

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2017

Jan Eivind Holmgren Jansen

Jan Eivind H. Jansen

Tømrer

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2017

Alexander Gulbrandsen

Prosjektutvikler

  • 911 36 207
  • alexander@btb.as

Brødrene Thomassen Prosjekt AS

Øyvind Skar

Forskalingssnekker

Har jobbet i Brødrene Thomassen Bygg AS siden 2018

Vi er sosiale snekkere